Poděkování

UA

Děkuji všem dobrovolníkům a lidem, kteří se zapojili do pomoci a podpory běžencům z Ukrajiny.


Současně bych ráda ujistila občany našeho města, že i přes nemalou snahu zvládnout novou situaci, nezapomínáme na Pečky a lidi, kteří zde žijí. Budeme i nadále pokračovat na projektech, které jsme si naplánovali.

Přestavuji tým dobrovolníků a oblasti podpory, které koordinují. Nezapomínejme rosím, že všichni mají omezenou kapacitu, protože mají své zaměstnání a své rodiny a veškerou činnost poskytují nad rámec toho všeho.

Míša Brčáková +420 777 296 131 michaeladrgova@seznam.cz má na starost šatník, resp. sbírku a vše co k tomu patří – přijímání a vydávání potravinové a oděvní pomoci a vybavení domácnosti.

Lucka Hrbková +420 605976060 lucka.hrbkova@seznam.cz s Vámi bude komunikovat ve věcech případného dovybavení ubytovacích prostor a bude hlavní komunikační linkou pro řešení potřeb ubytovaných a Vás ubytovatelů.

Šárka Taxová +420 606 821 066 sarka@opletalova.net je zkušenou personalistkou a máme ji jako hlavní kontakt pro komunikaci ohledně pracovní nabídky a poptávky.

Petra Voldánová peta.kottova@seznam.cz poradí s tím, jak se zorientovat v dávkách hmotné pomoci a legislativě, která nebývá vždy jasně srozumitelná.


Lenka Krištoufková +420 606 111 736 kristoufkova@zspecky.cz je koordinátorkou pro problematiku školství pro město Pečky a mimoškolní činnost. Škola a školka v Pečkách jsou momentálně na limitu své kapacity a nemohou již další žáky přijímat. Nabízí se nyní buďto vyčkat, zda bude povoleno navýšení kapacit škol tzv. Lex Ukrajina, anebo přihlásit děti do jiné školy (Radim, Vrbová Lhota, Tatce – pouze 1. stupeň, anebo Plaňany, Kolín, Velim (oba stupně).

 

Iveta Minaříková, hlavní koordinátor pomoci běžencům


Vytvořeno 18.3.2022 13:12:16 | přečteno 428x | tana
load